Fortum Power Smart

– więcej niż energia.

ImageImageImageImageImageImage

Fortum

Power

Smart

* Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą w Gdańsku (KRS: 378299). Dane te będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności https://www.fortum.pl/dbamy-o-twoja-prywatnosc

Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę

Image
Image

Przełączam się na Fortum!

Zyskuję nową cenę za energię elektryczną oraz dodatkowe korzyści. Prąd za 0,5892 zł/kWh brutto w taryfie G11*

Zyskuję nową cenę za energię elektryczną oraz dodatkowe korzyści.


Prąd za 0,5892 zł brutto/kWh w taryfie G11*

*cena na czas ustawy
(do 31.12.2024 r.)

*od 1 stycznia 2025 r. do końca umowy cena energii wynosić będzie

0,6753 zł/kWh brutto w taryfie G11

W Polsce gdzie rynek energii dynamicznie ewoluuje mamy dla Ciebie produkt, który oferuje coś więcej niż tylko standardowe usługi sprzedawcy prądu. Jesteśmy pewni, że energia elektryczna w Twoim domu to nie tylko wyłącznik w kuchni, ale także wsparcie
w nieprzewidzianych sytuacjach. Od teraz domowe usterki nie będą już Twoim zmartwieniem. Home Assistance – my oferujemy Ci wsparcie fachowców, a Ty zyskujesz dodatkowy czas, który przeznaczysz na ulubione aktywności. Chcesz więcej?

Image

W Polsce gdzie rynek energii dynamicznie ewoluuje mamy dla Ciebie ofertę, która daje coś więcej niż tylko standardowe usługi dostawcy prądu. Jesteśmy pewni, że energia elektryczna w Twoim domu to nie tylko wyłącznik w kuchni, ale także wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach. Od teraz domowe usterki nie będą już Twoim zmartwieniem. Home Assistance – my dajemy Ci wsparcie fachowców, a Ty zyskujesz dodatkowy czas, który przeznaczysz na ulubione aktywności. Chcesz więcej?

Twoje dodatkowe korzyści

Image

Masz nieplanowane wydatki, a termin zapłaty za prąd coraz bliższy? Spokojnie, z tym też Tobie pomożemy. Wydłuż płatność za fakturę nawet o 14 dni i nie martw się większym rachunkiem.

Wakacje od Płatności

Chcesz zyskać więcej spokoju i stabilności? Tradycyjnie większość umów na prąd jest zawierana na czas określony. Ale czasy się zmieniają, a my wychodzimy naprzeciw
i proponujemy umowę na czas nieokreślony.


Gwarantowana cena energii będzie obowiązywać do 31 grudnia 2024 r.

Umowa na czas nieokreślony

Image
Image

Lubisz mieć budżet domowy pod kontrolą? To bardzo dobrze. My również uważamy, że mądre planowanie wydatków to klucz do sukcesu. Skorzystaj dodatkowo z rozliczenia na żądanie i sam zdecyduj o okresach i terminach płatności.

Rozliczanie Na Żądanie

Cenimy Twój czas i wygodę. Dzięki aplikacji Moje Fortum w szybki i bezpieczny sposób skontrolujesz zużycie prądu, opłacisz rachunki online a nawet sprawdzisz jakość powietrza w Twojej okolicy. To wszystko 24h/7.

Aplikacja Moje Fortum

Image

Prąd w Twoim domu

to nie tylko faktury i płatności, prawda?

Image

Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas priorytetem. W każdym momencie uzyskasz od nas rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. To dla Ciebie ciągle się rozwijamy. Efektem wytężonej pracy jest tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2024 w kategorii dostawcy energii i gazu. Jest to dowód na to, że nasza obsługa – od pozyskania po zakończenie współpracy – pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.


Gwiazda Jakości Obsługi to tytuł przyznawany przez miliony klientów z całego kraju przez Polski Program Jakości Obsługi.

Prąd w Twoim domu

to nie tylko faktury
i płatności, prawda?

Możesz nam zaufać

Otrzymaliśmy certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią, który potwierdza przystąpienie do Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedawców. Co to oznacza dla Ciebie? Na każdym kroku – zaczynając od zawarcia umowy, poprzez zmianę warunków czy też złożenie reklamacji – doświadczysz najwyższych standardów i uczciwej obsługi. Bo przecież umowa z nami to nie tylko prąd – to także wspomnienia, które tworzymy i wrażenie jakie po sobie zostawiamy.

Image

© 2024 Fortum Marketing and Sales Polska S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icon Icon Icon Icon